Jdi na obsah Jdi na menu
 


NAPOJENÍ NA ANDĚLY

 

NAPOJENÍ NA ANDĚLSKÉ BYTOSTI

 

 

 

 

 

 

ODPOVÍDÁM PANÍ VĚRCE, KTERÁ MĚ POŽÁDALA O RADU JAK SE NAPOJIT NA ANDĚLA STRÁŽNÉHO.

 

ANDĚLSKÉ ENERGIE VIBRUJÍ NA VYSOKÝCH FREKVENCÍCH, NA KTERÉ SE   MUSÍME UMĚT NALADIT. NENÍ TO  AŽ TAK TĚŽKÉ. CHCE TO MÍT JEN  TROCHU TRPĚLIVOSTI A POKUD SE VÁM TO NEPOVEDE NA POPRVÉ, NEVZDÁVAT TO.

MILÁ VĚRKO, UDĚLEJTE SI ČAS SAMA NA SEBE TAK ,ABY VÁS NIKDO NERUŠIL. ZAPALTE SVÍČKY, MŮŽETE POUŽÍT I VONNOU TYČINKU.ZKRÁTKA SI UDĚLEJTE PŘÍJEMNOU ATMOSFÉRU, KTEROU MŮŽETE DOPLNIT TŘEBA TLUMENOU MEDITAČNÍ HUDBOU.

SEDNĚTE SI NEBO LEHNĚTE, ZAVŘETE OČI A SOUSTŘEĎTE SE NA SVŮJ DECH. DÝCHEJTE ZHLUBOKA DO BŘICHA. VAŠE MYŠLENKY NECHTE PŘICHÁZET, ALE NEVAŽTE SE NA NĚ. NECHTE JE JÍT DÁL, AŤ ODPLYNOU. VÁŠ DECH JE STÁLE KLIDNĚJŠÍ. NYNÍ JE ČAS, ABYSTE VYSLOVILI NĚJAKOU MODLIDBU NEBO SVOU VLASTNÍ PROSBU O SPOJENÍ S ANDĚLY. PŘÍTOMNOST ANDĚLŮ POZNÁTE NAPŘÍKLAD LEHKÝM ZÁVANEM PO TVÁŘI, POCITEM TEPLA,VŮNÍ, MRAVENČENÍM NEBO JINÝMI POCITY. ZKUŠENĚJŠÍ MŮŽE MÍT VIZE, DOKONCE JE MŮŽE I SLYŠET. ODPOVĚDI NA SVÉ DOTAZY NEMUSÍTE DOSTAT IHNED, VĚTŠINOU PŘICHÁZEJÍ FORMOU NÁHOD.  NAPŘÍKLAD VÁM PADNE  ZRAK NA ČLÁNEK V NOVINÁCH, OTEVŘETE KNIHU NA URČITÉ KAPITOLE, USLÝŠÍTE NĚCO V TELEVIZI NEBO VÁM NĚKDO ZAČTE O NĚČEM VYPRÁVĚT,MOŽNOSTÍ JE VÍCE.

ANDĚLÉ ČEKAJÍ AŽ JE OSLOVÍME. POKUD SE JE NAUČÍME VNÍMAT A KOMUNIKOVAT S NIMI, TAK SE VÁŠ ŽIVOT ZMĚNÍ A OBOHATÍ.  ANDĚLÉ VÁS POVEDOU. POMOHOU VÁM V TĚŽKÝCH SITUACÍCH NEBO MOHOU VYLÉČIT RŮZNÉ NEMOCI. NEZAPOŇTE VŽDY PODĚKOVAT A ZAHALIT JE VAŠÍ LÁSKOU. PŘEJI KRÁSNÉ PROŽITKY S ANDĚLSKÝMI BYTOSTMI.

                                                                            VAŠE JARKA

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář