Jdi na obsah Jdi na menu
 


SRDCE

Poslední studie

Poslední studie prokázaly, že lidé, kteří jsou flexibilní a pružní natolik, že dosáhnou svými prsty na zem, pak mají zdravé srdce. Je to jednoduché! Chcete-li tuto metodu vyzkoušet, pak si jako první sedněte pohodlně na zem. Natáhněte nohy před sebe a zkuste se dotknout rukou svých prstů u nohou. Pokud jste dostatečně flexibilní a pružní a dotknete se prstů na noze, pak je vaše srdce rovněž flexibilní a zdravé. Nemáte se čeho bát.

Studie v USA

Tato studie byla provedena v USA (North Texas) a zahrnovala 526 účastníků, kteří byli ve věku od 20 do 83 let. Tuto lidé se snažili dotknout nohou a studie se zaměřovala na krevní tlak a srdeční tepny. Aktivita byla velmi pečlivě sledována. Bylo potvrzeno, že účastníci s onemocněním srdce se nemohli dotknout svými prsty prstů u nohou. Tento výzkum zjistil spojení mezi tělem a elasticitou tepen.

Zjistěte, jak na tom jste i vy!

I vy můžete zjistit, jak je na tom vaše srdce, zdali nepotřebujete lékařskou pomoc. Vyzkoušejte tuto jednoduchou metodu i vy, v pohodlí domova. Pokud se můžete dotknout prstů u nohou ve chvíli, kdy sedíte rovně, vaše srdce je v dobrém stavu. Když tomu tak není, může být problém s vaším srdcem, proto je dobré navštívit lékaře či rovnou kardiologa.

INFORMACE ZE STRÁNKY: https://vitalitis.cz/2017/01/01/mate-nemocne-srdce-zjistete-pomoci-jednoducheho-triku/?utm_source=facebook&utm_medium=fbad&utm_campaign=account16

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář